Get Adobe Flash player

O firmie

Osobą sprawującą bezpośrednią opiekę nad nieruchomościami jest Bartosz Sitkiewicz – Licencjonowany Zarządca Nieruchomości.

Bartosz Sitkiewicz w maju 2004 roku złożył przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną zatwierdzoną przez Ministerstwo Infrastruktury, z oceną pozytywną za pierwszym podejściem, egzamin państwowy i uzyskał licencję Zarządcę Nieruchomości nr 13 760 z wpisem do Centralnego Rejestru Zarządców Nieruchomości z dnia 8 czerwca 2004, który uprawnia go do prowadzenia działalności w tym zakresie.

Jest rekomendowanym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku. Posiada ubezpieczenie OC od prowadzonych czynności związanych z zarządzaniem nieruchomościami, z sumą gwarantowaną 50.000 Euro. Ma 33 lata i wyższe wykształcenie, zdobyte na Uniwersytecie Gdańskim na wydziale Zarządzania i Organizacji. Dodatkowo ukończył również liczne kursy z dziedziny m.in. Zarządzania Nieruchomościami (T.O. Profil), Skutecznego Negocjatora (IP Psychologistic). Zarządzaniem nieruchomościami zajmuje się od roku 2001. Żonaty, 1 dziecko.

Mamy świadomość, iż Zarządca Nieruchomości aktywnie zarządza majątkiem właściciela ulokowanym w nieruchomości zobowiązując się do podnoszenia jego wartości, a jednocześnie musi godzić nieraz sprzeczne interesy współwłaścicieli i użytkowników.

My, swoje doświadczenie zdobywamy od 2001 roku.

 Prowadzimy swoje czynności bez konieczności wizyt w biurach naszej firmy.

 Dopuszczamy pełnienie dyżurów w wydzielonym pomieszczeniu na terenie Państwa nieruchomości. Obecnie zarządzamy lub administrujemy powierzchnią mieszkalną 50 tyś m², w Sopocie, Gdańsku i Tczewie oraz obiektami komercyjnymi o powierzchni gruntu ponad 30 ha (w tym powierzchnia zabudowy 34,5 tyś).

 

Firmę prowadzi Bartosz Sitkiewicz – odpowiedzialny za kontakty z Wspólnotami i bieżącą obsługę nieruchomości.

Zabezpieczamy nieruchomości także w zakresie usług sprzątania i bieżącej konserwacji.

Przejmując nieruchomość proponujemy wykonanie przeglądu technicznego nieruchomości, wraz z opisem stanu obiektu, dokumentacją fotograficzną i zaleceniami remontowymi.

Zgodnie z misją firmy kierujemy się dobrem naszych partnerów, którymi jesteście Wy Państwo. Swoją pracę wykonujemy profesjonalnie, rzetelnie i przejrzyście. Każdy budynek jest dla nas naszą wizytówką. Nie spełniamy marzeń o pięknych budynkach, my pomagamy je realizować. Jedynym miernikiem naszej pracy jest Państwa zadowolenie z świadczonych usług.

Sprawdź nas i zaproś na spotkanie... 0 502 17 30 30